Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Дисклеймер

PrintMailRate-it
​Даний вебсайт та інформація, що є на ньому, не є зобов’язальною інформацією, а розміщена лише з метою надання загальних відомостей. Вона не являє собою юридичної, податкової консультації чи консультації з економічних питань, і не може замінити індивідуальну консультацію.

Компанія Рьодль і Партнери постійно працює з максимальною ретельністю над підготовкою вебсайту та інформації для нього, однак Рьодль і Партнери не несе відповідальності за точність, актуальність та повноту інформації.

Інформація, що міститься на сайті, не стосується конкретних обставин будь-якої фізичної або юридичної особи, тому в кожному конкретному випадку слід завжди звертатися за професійною консультацією. Компанія Рьодль і Партнери не бере на себе відповідальності за рішення, прийняті користувачем на основі цього вебсайту та інформації, розміщеної на ньому. Ви завжди можете звернутися до наших контактних осіб.
  
Цей вебсайт містить посилання (гіперпосилання) на інші (зовнішні) вебсайти. На момент розміщення посилань компанія Рьодль і Партнери перевірила зміст сайтів, на які є посилання. Однак Рьодль і Партнери не несе жодної відповідальності за зміст вебсайтів, на які є посилання на цьому вебсайті і які були створені третіми особами. За зміст, а також за збитки, спричинені використанням або невикористанням інформації, що міститься на сайтах, на які ведуть посилання, відповідальність несе виключно їх провайдер.
Deutschland Weltweit Search Menu