Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Кар'єра

PrintMailRate-it


Ви готові приєднатися до команди Rödl & Partner?

Шанси, корпоративне навчання, ініціатива – лише деякі із ключових слів Вашої кар‘єри в компанії Rödl & Partner. Якщо ви не знайшли відповідну вакансію, але б хотіли працювати в нашій компанії, Ви можете надіслати нам Ваше резюме.

Для молодих випускників і для досвідчених професіоналів: найкращим допуском в компанію Rödl & Partner є міжнародний досвід, включаючи стажування або навчання за кордоном, а також бажання рухатися вперед. Залежно від Вашої освіти і особистих якостей Ви можете розвиватися з нами як професіонал або як управлінець.


У компанії Rödl & Partner постійно відкриваються нові можливості і з'являються нові цікаві завдання, які вимагають високої професійної кваліфікації і мотивації на успіх.

Ми надаємо Вам можливість спробувати себе в реальній робочій ситуації.

Якщо Ви зацікавлені в роботі в нашій компанії, Ви можете претендувати на посаду за допомогою ініціативного резюме.

Надсилайте, будь ласка, свої документи з інформативним супровідним листом, біографією у формі таблиці, копіями документів про освіту і рекомендаціями з минулого місця роботи електронною поштою.

​АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

 АУДИТ

Аудиторські послуги — один із основних видів діяльності компанії Rödl & Partner. Для цього напрямку ми шукаємо випускників, асистентів аудиторів, аудиторів і керівників груп, які здійснюють аудиторські перевірки.


 аутсорсинг бізнес-процесів

ВPO — аутсорсинг бізнес-процесів в Rödl & Partner - це більше ніж бухгалтерія. В BPO Ви можете поєднати Вашу фінансову та професійну освіту, а також Ваші організаторські здібності. Ми шукаємо в нашу команду професіоналів своєї справи та тих, які тільки починають свою кар’єру.


Наші контакти

Contact Person Picture

Олександр Яковенко

Заступник директора, Дипломований підприємець

+38 044 586 2303

Надіслати запит

ТОВ Рьодль і Партнери

вул. Миколи Пимоненка 13,
корпус 1B, офіс 31
04050 Київ

+380 44 586 2303
Deutschland Weltweit Search Menu