Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Аудит

PrintMailRate-it

 Аудит

​Аудит компанії Rödl & Partner в Україні - це перевірка відповідно до міжнародних стандартів і це більш ніж просто підтвердження правильності Вашого бухгалтерського обліку. В Україні акцент лежить традиційно на формальних критеріях. При цьому для отримання інформації, важливої для прийняття рішень, важливим є економічний підхід. Ми ж, виступаючи в ролі консультантів, зацікавлені в оцінці як Вашого  економічного становища, так і можливих ризиків, пов’язаних із подальшим розвитком.

Від просто аудиту...
Наша аудиторська і консультаційна діяльність відповідає найвищим національним та  міжнародним стандартам. Ми поєднуємо українську систему аудиту, спрямовану переважно на дотриманні  податкового законодавства, з використанням сучасних методів перевірки. У центрі нашої уваги знаходяться потреби інвесторів в отриманні достовірної інформації та захисті від ризиків.

.... до рекомендацій щодо розвитку компанії
Серед наших клієнтів середні підприємства та великі концерни. У кожного клієнта компанії Rödl & Partner є постійна контактна особа, яка здійснює координацію та контроль за роботою різних спеціалістів, а також залученням при необхідності додаткових спеціалістів. Внаслідок цього Ви отримуєте консультації та послуги з одних рук.

Індивідуальне обслуговування
Сильною стороною нашої аудиторської компанії є можливість постійного індивідуального спілкування з клієнтом. Наша мета - поєднання такого сервісу з  глибокими знаннями в різних областях і таким чином об'єднання знання та досвіду міжнародної компанії з індивідуальним обслуговуванням.
Розуміння діяльності компанії
Мета аудиторської перевірки - перевірка фінансових показників підприємства та відображення в аудиторському висновку своєї оцінки цих показників. Для досягнення цієї мети необхідно розуміти суть діяльності підприємств, а не лише перевіряти статті балансу. Адже ми самі підприємці!

 Фінансовий аудит

​ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "РЬОДЛЬ АУДИТ"


ідентифікаційний код: 32761355
адреса: вул. Плеханівська 63, 61001 Харків, Україна, контактний номер телефону:

+38 044 586 2303
електронна пошта:

svitlana.vydashenko‎@‎roedl.com

  • Директор — Видашенко Світлана Володимирівна сертифікат аудитора Серії А № 004080 від 24.12.1999 р.,
    контактний номер телефону: +38 044 586 2303
  • За внутрішній контроль якості несе відповідальність директор Видашенко Світлана Володимирівна, контактний номер телефону:
    +38 044 586 2303 електронна пошта: svitlana.vydashenko‎@‎roedl.com
  • Звіт про прозорість Товариства з обмеженою  відповідальністю «Аудиторська фірма «Рьодль Аудит» за 2020 р. (дивись вклад).

Наші контакти

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Contact Person Picture

Світлана Видашенко

Аудитор, Директор аудиту

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

ТОВ Рьодль і Партнери

вул. Миколи Пимоненка 13,
корпус 1B, офіс 31
04050 Київ

+380 44 586 2303

ТОВ Рьодль Аудит

вул. Плеханівська 63,
61001 Харків

+380 44 586 2303
Deutschland Weltweit Search Menu