Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Аутсорсинг бізнес-процесів

PrintMailRate-it

 Бухгалтерський облік компаній

З часом традиційні бухгалтерські послуги перетворилися на складні процеси. Сьогодні ми говоримо про аутсорсинг бізнес-процесів, а не про класичну бухгалтерію. Ми повністю зосереджуємось на Ваших ідеях, потребах та вимогах, поєднуючи їх з вимогами та правилами ведення бухгалтерського та податкового обліку в Україні.


Завдяки Аутсорсингу бізнес-процесів Ви зможете значно зняти навантаження з Вашої компанії, адже Вам більше не потрібен буде внутрішній бухгалтер. Наша команда експертів надасть Вам усю необхідну інформацію Вашою мовою для контролю та нагляду за роботою та розвитком Вашого бізнесу в Україні. Це дозволить Вам раціонально використовувати Ваш творчий потенціал та спрямувати усі свої ресурси на розвиток та розширення бізнесу на українському ринку.

 Послуги у сфері BPO

Ви можете проконсультуватися з питань бухгалтерії і фінансів у наших офісах Rödl & Partner, які мають багаторічний досвід роботи у наступних галузях:

Наші контакти

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Contact Person Picture

Ольга Основікова

Керівник аутсорсингу

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu