Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Податкові консультації

PrintMailRate-it

 Консультації з питань податків

Консультації з питань оподаткування є одним із основних видів діяльності компанії Rödl & Partner. Наші консультанти нададуть до Вашого розпорядження ноу-хау та професіоналізм і будуть супроводжувати Вас на шляху до успіху.

 

День за днем ринки все більш зближаються, виникають нові сфери діяльності і нові форми транснаціонального співробітництва. Очевидно, що ці процеси супроводжуються прийняттям великої кількості законів і інших нормативних актів в області права і їх складність постійно зростає.

​Навіть якщо буде складно – ми знаємо правильне рішення.

 

Наша команда консультантів з податкових питань, яка спеціалізується на різних областях податкового законодавства, постійно оновлює свої знання і відмінно орієнтується в міжнародному контектсті свого профілю діяльності.

Наші контакти

Contact Person Picture

Юрій Ніколайчук, LL.M.

Адвокат, Податковий консультант

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu