Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Юридична практика

PrintMailRate-it

 Юридична Практика

...є одним із основних видів діяльності компанії Rödl & Partner в Україні.

Rödl & Partner належить до провідних німецьких компаній такого типу в Україні. Ми надаємо консультації з усіх питань українського та німецького господарського права німецькою, англійською та українською мовою.

Правові рамки для підприємницької діяльності в Україні – однаковою мірою для  торгівлі і інвестицій – та правова безпека покращилися останнім часом значною мірою. Це саме стосується правової культури компаній, які беруть участь в економічному житті. Однак Україна ще не досягла європейського рівня і серед підприємств, як і раніше, є ще «шолудиві вівці». Це не дивно, адже Радянський Союз з його правовою культурою розпався не так давно. 

Суттєвим елементом успіху підприємницької діяльності в Україні є знання місцевих правових та практичних реалій та підходів, які значною мірою відрізняються від європейських, що стосується окремих елементів. Залучення  юристів для підготовки та супроводження бізнесу в Україні є обов’язковим і часто неминучим. Наші спеціалісти  знають правові рамки і можуть правильно оцінити ризики. Хто економить на початковій стадії, часто переживає крах. Відоме прислів’я «Скупий  платить двічі» на практиці справджується, на жаль, досить часто. Часто пропускають елементарні речі, наприклад те, що договори поставки з українськими покупцями є зовнішньоторговими договорами, а тому потребують письмової форми і врахування численних формальностей, інакше вони є недійсними, або що для проектів будівництва вимагається особливий дозвіл, чи що існують обмеження для іноземних інвесторів у стратегічно важливих галузях промисловості.  
Також слід брати до уваги крайній формалізм українського права, дрібні неточності та недотримання нюансів можуть призвести до непоправних наслідків. Бюрократичні перепони в Україні затягують вирішення питань в юридичних та адміністративних інстанціях, а це слід брати до уваги при плануванні строків капітального будівництва.

Скорочення строків розгляду питань шляхом передачі «валізок з грішми» карається також в Україні – будівництво без дозволу на будівництво є незаконним і наслідком може бути призупинення будівництва або знос споруджених будівель.

Консультації у міжнародних масштабах  надаються у співпраці із нашими філіалами у різних країнах світу. Юристи нашої компанії  здійснюють свою діяльність  у всіх основних економічних центрах світу і мають у своєму розпорядженні експертні висновки як українських, так і міжнародних органів.

Ми активно працюємо в Асоціації Європейського бізнесу і інших спілках та комітетах.

Наші контакти

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Contact Person Picture

Андрій Мазнов

Юрист

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Contact Person Picture

Юрій Ніколайчук, LL.M.

Адвокат, Податковий консультант

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu