Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Корпоративне право

PrintMailRate-it

Вихід на український ринок часто здійснюється шляхом створення юридичної особи за участю української організації або відкриття представництва / філіалу іноземної компанії – шляхом придбання існуючої фірми або пайової  участі в ній.

Ми надаємо Вам консультації щодо вибору найбільш оптимальної форми для Вашого підприємства. При цьому важливу роль відіграє вибір правильної організаційно-правової форми, а також підготовка установчих документів і створення правильної організаційної структури, а також у разі необхідності - визначення повноважень виконавчого органу або встановлення у статуті процедури прийняття рішень. Обов’язковим завжди є дотримання імперативних норм українського корпоративного права.

Ми порадимо Вам, як втілити в життя цілі Вашої компанії, не вступаючи в конфлікт із українським законодавством. Ми надамо Вам поради щодо створення холдингових структур та керуючих компаній, реорганізації і розширення Вашої діяльності в регіонах України.  Досить важливим є також правильне складання регламенту для виконавчих органів та наглядової ради, підготовка договорів із керівниками та регулювання питань відповідальності, включаючи страхування відповідальності органів управління.

Крім того, ми можемо запропонувати Вам довгострокову всеохоплюючу консультаційну підтримку і супроводження Вашого бізнесу („Corporate Housekeeping“), для того щоб Ваша компанія здійснювала свою діяльність згідно із вимогами українського законодавства, а також надати консультації із питань українського корпоративного права, у тому числі при ліквідації юридичних осіб або припиненні діяльності представництв і філіалів, а також з питань неплатоспроможності (банкрутства) компаній.

Наші контакти

Contact Person Picture

Андрій Мазнов

Юрист

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Contact Person Picture

Оксана Панасюк

Юрист

Старший юрист

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu