Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Правові норми в галузі нерухомості

PrintMailRate-it

Український ринок нерухомості є одним із найбільш динамічних і можливо одним із найбільш складних ринків світу. Правовідносини з питань нерухомості все ще недостатньо врегульовані і реалізація намірів у цій правовій сфері на практиці часто виявляється достатньо складною.

Ми консультуємо іноземних інвесторів на будь-якому етапі інвестиційного процесу створення об’єкта нерухомості, починаючи від правових питань, які виникають у ході розробки проектної документації, придбання земельної ділянки під забудову або будівель під реконструкцію. Здійснюємо комплексний правовий супровід процедури будівництва і фінансування аж до заключного введення в експлуатацію завершеного об’єкта будівництва і здачі його в оренду.

Крім того, ми надаємо консультаційні послуги при створенні виробництв і реалізації інвестиційних проектів за участю органів місцевого самоврядування, починаючи з питань набуття прав на земельні ділянки (особливо слід брати до уваги, що власність на землю і на будівлі не ототожнюється) аж до введення в експлуатацію.

Разом із нашими колегами у Німеччині ми консультуємо наших клієнтів з питань формування структури фонду нерухомості. Зокрема, закриті структури фондів не завжди придатні для здійснення планів капітального будівництва. Спеціалісти Rödl & Partner мають багаторічний досвід здійснення таких проектів і Ви можете розраховувати на належну підтримку з нашого боку.

Контактна особа

Contact Person Picture

Андрій Мазнов

Юрист

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu