Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Процесуальне право та третейський суд

PrintMailRate-it

Законодавство країни є завжди настільки дієвим, наскільки забезпечується його виконання. В Україні часто буває так, що мати право і отримати право - це дві різні речі. Однак кілька судових реформ та внесення змін до процесуальних кодексів і процедури виконавчого провадження принесли позитивні зміни. У сучасній Україні можна отримати право і домогтися його виконання. Однак важливо знати місцеві правила гри і те, як працюють українські суди та виконавчі органи.

Україна має єдину судову систему. Судова система - це сукупність судів, що діють в Україні на основі єдиних конституційних принципів. Судова система складається з двох видів юрисдикції - цивільної та конституційної, цивільна юрисдикція складається з цивільних судів та спеціалізованих судів. Створення виняткових і спеціальних судів забороняється. Цивільна юрисдикція України будується за територіальними і спеціалізованими принципами.

Третейські суди в Україні поділяються на державні комерційні арбітражні суди та (некомерційні) третейські суди. Рішення третейських (арбітражних) судів підпорядковуються національному законодавству та Нью-Йоркській конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень 1958 р. Нью-Йоркська конвенція є обов'язковою для виконання для більш ніж 110 держав, включаючи Україну.

Адвокати, юристи та інші фахівці нашої практики вирішення спорів в Києві мають значний досвід участі у розгляді справ та спорів в українських судах. Спеціалісти нашої практики вирішення спорів  забезпечать Ваш супровід як в державних судах, так і в третейських  судах на всіх стадіях судового процесу, включаючи виконавче провадження. При цьому наші судові адвокати завжди співпрацюють із фахівцями відповідних  практик з питань застосування відповідних норм матеріального права.

Наші контакти

Contact Person Picture

Юрій Ніколайчук, LL.M.

Адвокат, Податковий консультант

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Contact Person Picture

Андрій Мазнов

Юрист

Асоційований партнер

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu