Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Офіси та контакти

PrintMailRate-itКомпанія Rödl & Partner надає свої послуги клієнтам як у Києві, так і у Харкові

У місцевих офісах працює понад 60 висококваліфікованих українських та німецьких юристів, консультантів з податкових питань, аудиторів та бухгалтерів. Наші співробітники ефективно співпрацюють у міждисциплінарних командах, що надає можливість надавати клієнтам комплексні консультації.

Спираючись на багатий досвід вирішення питань на міжнародному рівні та наші єдині корпоративні стандарти якості обслуговування, ми гарантуємо надання оптимальної підтримки нашим клієнтам. Ми знаємо особливості ведення бізнесу в Україні завдяки багаторічному досвіду роботи на українському ринку.

Наша діяльність характеризується поєднанням багаторічного досвіду, єдиних стандартів якості обслуговування та високого професіоналізму. Робочі групи, які складаються з українських та німецьких спеціалістів, нададуть консультаційні послуги компаніям середнього бізнесу та сектору нової економіки з усіх питань у сфері аудиту, податків та права.

 КИЇВ


ТОВ Рьодль і Партнери

вул. Миколи Пимоненка 13,
корпус 1B, офіс 31
04050 Київ

+380 44 586 2303

 Харків


ТОВ Рьодль Аудит

вул. Плеханівська 63,
61001 Харків

+380 44 586 2303

 У СВІТІ


Наші контакти

Contact Person Picture

Проф. д-р. Петер Бьомельбург

Дипломований підприємець, Аудитор, Податковий консультант

Управляючий партнер

+49 911 9193 2100

Надіслати запит

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu