Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Київ

PrintMailRate-it

Київ - столиця та найбільш густонаселене місто України. Має кілька аеропортів, що робить його важливим транспортним вузлом. Завдяки вигідному розташуванню місто є особливо привабливим для іноземних інвесторів. Водночас, Київ є одним з найважливіших промислових та освітніх центрів України. Спектр представлених галузей промисловості є широким. Наприклад, металургійна промисловість, машинобудування та авіабудування, а також хімічна промисловість та сонячна енергетика - все це можна знайти в Києві.

Команда Rödl & Partner у Києві, що складається з висококваліфікованих багатомовних професіоналів, включаючи юридичних, податкових консультантів та консультантів з питань управління підприємством, надає консультації не тільки німецьким, але й іншим іноземним підприємцям. Мультидисциплінарний підхід забезпечує комплексну підтримку на українському ринку.

На місцевому рівні ми гарантуємо нашим клієнтам якісні послуги у сфері аудиту, аутсорсингу бізнес-процесів, перевірки та оцінки кваліфікації працівників. Як експерти в галузі фінансового аналізу та податкового законодавства, команда Rödl & Partner пропонує вам повну інформаційну систему управління, що поєднує ваш український повсякденний бізнес із західними вимогами до управління.

НАШІ КОНТАКТИ

Contact Person Picture

Проф. д-р. Петер Бьомельбург

Дипломований підприємець, Аудитор, Податковий консультант

Управляючий партнер

+49 911 9193 2100

Надіслати запит

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu