Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Про нас

PrintMailRate-it
Rödl & Partner - це міжнародна консалтингова та аудиторська компанія німецького походження у сфері аудиту, податків, права, управління підприємством та ІТ. Наші офіси є у всіх провідних індустріальних країнах світу і ми займаємо найсильнішу позицію на ринках Середньої, Східної і Західної Європи, Азії та США. На даний момент понад
5 500 співробітників обслуговують наших клієнтів в більш ніж 100 власних офісах приблизно в 50 країнах.

В Україні компанія Rödl & Partner надає послуги у Києві та Харкові. Понад 60 спеціалістів, які володіють іноземними мовами, працюють у компанії і гарантовано нададуть Вам підтримку з усіх правових, податкових та аудиторських питань. Rödl & Partner належить до тих небагатьох консалтингових компаній, яким вдалось розвинутися власними силами. Замість використання мереж і франчайзингу, компанія спирається на тісну міждисциплінарну співпрацю у безпосередньому колі колег. Для Вас як для клієнта це означає: скрізь, де є філіали компанії, Вас очікує незмінна культура та якість компанії Rödl & Partner. На це Ви можете розраховувати як зараз, так і в майбутньому.

Контактна особа координує роботу сильної команди

У компанії Rödl & Partner існує принцип: одна контактна особа координує всю роботу з клієнтом. Ваш особистий консультант уважно Вас вислухає і допоможе визначити Ваші цілі. Після цього, відповідно до Ваших потреб, він складає індивідуальну команду для проєкту, яка, швидко і у повному обсязі, розроблятиме ефективні рішення. Під час спільної роботи можуть змінюватися завдання, але не контактна особа.

Міждисциплінарна, міжнародна співпраця

Rödl & Partner у своїй консультаційній діяльності виходить за межі однієї  дисципліни і однієї країни. У міждисциплінарній та міжнародній співпраці народжуються рішення, які ґрунтуються на фахових знаннях, спрямовані на майбутнє і відзначаються сильним творчим потенціалом.

  • Rödl & Partner

    незрівнянно приваблива компанія

  • Дати і факти

    співробітники, філії та основні етапи компанії


Контактна особа

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

ТОВ Рьодль і Партнери

вул. Миколи Пимоненка 13,
корпус 1B, офіс 31
04050 Київ

+380 44 586 2303
Deutschland Weltweit Search Menu