Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Корпоративна культура

PrintMailRate-it


Рьодль і Партнери є вправним наставником для лідерів середнього бізнесу на світовому ринку

Як і у більшості наших клієнтів, у нас б'ється серце підприємця. Нас об'єднує спільна частота пульсу. Це породжує наші спільні переконання. Тож усім нам зрозуміло, що хочеш діяти по-підприємницьки. Це саме по собі ніколи б не дозволило класичному підприємцю заявити про себе. Потрібен також нескінченний драйв, своєрідний «неспокій», який ми знаємо з годинникового механізму. Він є запорукою невгамовної активності, старанності, натхнення, ентузіазму та здорової готовності йти на ризик.


В основі фірмового стилю Рьодль і Партнери лежить концепція «одного підприємства». Всі послуги пропонуються під брендом «Рьодль і Партнери». Для постійного зміцнення  позитивного образу бренду та забезпечення його впізнаваності як у внутрішній, так і в зовнішній комунікації, необхідно  дотримуватись уніфікованості у всьому світі.
 
Однак наш бренд – це не просто логотип. Він визначає нашу унікальність та бізнес-модель через нашу брендову ДНК.


Основні цінності бренду Рьодль і Партнери


Наставництво
Кожен з нас ставиться до своїх клієнтів та співробітників з емпатією. Ми ставимося до наших партнерів так, як хотіли б, щоб ставилися до нас самих.

Дороговказ
Наші клієнти очікують чітких орієнтирів. При цьому ми не ухиляємося і даємо чіткі рекомендації.

Підприємливість
Ми чітко орієнтуємось на ринок. При цьому ми розпізнаємо можливості та використовуємо їх.

Німецька якість
Ми виправдовуємо очікування, які наші клієнти та наші співробітники вкладають у поняття «Made in Germany».

Інтернаціональність
Ми не є мережею. Ми - ОДНА компанія. Ми представлені на міжнародному рівні в 49 країнах з власними компаніями.

Командний дух
Ми рідко досягаємо успіху поодинці, зазвичай це результат командної роботи. Кожен з нас має власну сильну індивідуальність, але вирішальним є звучання всього оркестру.

Прагнення до успіху
Ми не зупиняємося на досягнутому і завжди прагнемо до вдосконалення та розширення діяльності. Ми успішні, коли успішні наші клієнти.

Наші контакти

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Contact Person Picture

Олександр Яковенко

Заступник директора, Дипломований підприємець

+38 044 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu