Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Rödl & Partner

PrintMailRate-it


​Ми запрошуємо Вас

Rödl & Partner є незрівнянно привабливою компанією.


Ми, хто працює в Rödl & Partner, знаємо це. Наші клієнти, які працюють з нами, знають це. Наше найближче середовище, в якому ми працюємо, знає це.


Проте нам цього недостатньо!

Ми хочемо, щоб ця звістка ще більш поширилася. Підстав достатньо, для того щоб запросити Вас глибше зазирнути у наш світ — світ Rödl & Partner.

Ми представляємо Вам себе. Ми попровадимо Вас всередину нашої компанії, розповімо Вам, як ми виникли, як ми думаємо, що ми відчуваємо і як ми уявляємо собі майбутнє разом з Вами. Це було нашим мотивом, для того щоб скласти цю книгу фактів для Вас.

Читання книги фактів, шановні читачки та читачі, дасть Вам можливість проникнути в захоплюючий світ компанії Rödl & Partner. Ви дізнаєтесь, як ми уявляємо собі забезпечення сталого успіху.

Ми усвідомлюємо, що наш внесок в успішний розвиток Rödl & Partner нерозривно пов'язаний з Вашою оцінкою нас.

Саме тому ми з радістю очікуємо на Ваші відгуки.

Наші контакти

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Contact Person Picture

Олександр Яковенко

Заступник директора, Дипломований підприємець

+38 044 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu