Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Засновник д-р. Бернд Рьодль

PrintMailRate-it


Історія успіху компанії Rödl & Partner розпочалася у 1977 році у Нюрнберзі підприємством з однією людиною. Засновник і, як і раніше, один із головних учасників, д-р. Бернд Рьодль, належав до перших юристів, які кваліфікували себе як консультант із податкових питань та аудитор. Таким чином Rödl & Partner з самого початку була налаштована на міждисциплінарні, міжгалузеві консультації. «Я з самого початку був переконаний, що насамперед сімейні підприємства потребують комплексної консультації», каже Бернд Рьодль. Це і сьогодні є ядром нашої моделі бізнесу».


Прорив для компанії наступив під час «залізної завіси». Ще до об‘єднання Німеччини як перша західнонімецька компанія Rödl & Partner відкрила компанію у Саксонії. Через короткий час, у 1989 році, буда відкрита перша компанія за кордоном у Празі, потім – у Варшаві і Будапешті. «Для нас було зрозуміло, що ми хочемо супроводити наших клієнтів у Східну Європу. Ми послідовно поширилися за кордон. Цей підприємницький досвід ми можемо сьогодні передавати далі», -підкреслює Рьодль.


У 1994 році компанія поширилася в Китай, Rödl & Partner отримала там як перша німецька компанія ліцензію на проведення аудиту, а пізніше і юридичних консультацій. Тим часом Rödl & Partner представлена там 4 філіалами, в яких працюють понад 120 співробітників. Компанія зміцнила свою присутність у Південній Азії, створивши власні філіали, зокрема, в Індії, Індонезії, В‘єтнамі, Таїланді і Сингапурі.


У 1999 році Rödl & Partner відважилася як перша німецька консалтингова і аудиторська компанія на США. «Америка – успішна історія для нас». Я ніколи не відважувався сподіватися, що це вдасться так добре – у нас же були труднощі із вступом на ринок. Це було одним із найкращих підприємницьких рішень, яке ми прийняли в ході інтернаціоналізації», - підтверджує Рьодль.


Гарантом успіху виявилось чітке зосередження на наданні консультацій німецьким підприємствам. Рьодль: «Наші клієнти – це і у Німеччині, і за кордоном переважно німецькі сімейні підприємства, які працюють на міжнародному рівні. Ми надаємо консультації і здійснюємо перевірки у різних країнах за єдиними стандартами. Нам це вдається, тому що Rödl & Partner не просто мережа, а компанія із власними філіалами. Таким чином ми можемо забезпечити нашу якість на міжнародному рівні.» Сьогодні компанія Rödl & Partner представлена більш ніж у 100 власних філіалах приблизно в 50 країнах світу.


«Наша модель бізнесу – вичерпні міждисциплінарні консультації для транснаціональних підприємств – виправдовує себе, - пояснює Рьодль. – Наша інтернаціональність, наш міждисциплінарний підхід і індивідуальні консультації від підприємця до підприємця – гарантія успіху для нашого майбутнього зростання».


Коріння у Баварії

Rödl & Partner завжди залишалася вірною протягом свого 30-річного розвитку своєму місцю заснування. «Ми міцно вкоренилися у цьому регіоні. Підприємницьке середовище тут, у Баварії, особливе», - наголошує Рьодль.


У 2005 році був відкритий новий центральний офіс у Нюрнберзі. Територія компанії  є демонстрацією культури консалтингу. «Наша діяльність як адвокатів, аудиторів, консультантів з податкових питань та організації і економіки підприємства відзначається спілкуванням і відкритістю. Архітектура має основне значення, щоб зробити очевидним наше усвідомлення себе як сучасної компанії з орієнтацією на майбутнє. Будівля підкреслює нашу культуру підприємництва».


Засновник компанії Рьодль завжди надавав великої ваги тому, щоб розділяти свій успіх. Його соціальне і культурне спрямування має позитивний вплив зокрема на партнерське об‘єднання Харків – Нюрнберг, а також на численні інші установи у всьому світі.


Передача естафети наступному поколінню

Д-р. Бернд Рьодль залишив станом на 31 грудня 2010 року оперативне керівництво підприємством. Як засновник та учасник компанії він завжди залишався видатним представником підприємства і до того ж передавав свій досвід та свої знання, працюючи у численних комісіях, наглядових радах і при виконанні громадських функцій. Д-р. Бернд Рьодль помер 9 листопада 2015 року в Нюрнберзі. ​

Deutschland Weltweit Search Menu