Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Послуги з працевлаштування за кордоном

PrintMailRate-it

​В Україні внесли зміни щодо ліцензування діяльності з надання послуг з працевлаштування за кордоном, які набудуть чинності з 14.10.2023 р.

Зміни передбачають, що така діяльність більше не підлягає ліцензуванню, а здійснюється за декларативним принципом.  Тобто, ліцензія вже не потрібна буде, а для провадження діяльності необхідно подати відповідну декларацію до Мінекономіки. Форма декларації ще не затверджена.

При цьому компанії, які мали ліцензії на цю діяльність, не переносяться автоматично до нового реєстру за декларативним принципом. Для включення до нового реєстру потрібно буде подати декларацію не пізніше ніж до 14 квітня 2024 року. Після спливу цього строку раніше видана ліцензія втрачає чинність.

Контактна особа

Contact Person Picture

Оксана Панасюк

Юрист

Старший юрист

+380 44 586 2303

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu