Натискаючи на кнопку, я надаю згоду на обробку моїх персональних даних та підтверджую, що ознайомлений(-на) з Політикою обробки персональних даних та належним чином повідомлений(-на) про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, мої права, мету збору персональних даних та осіб, яким ці дані передаються.Харків

PrintMailRate-it

Харків - один з найбільших промислових центрів України. Крім великих машинобудівних заводів і металообробних підприємств, тут розміщені електротехнічна, хімічна, паперова і поліграфічна промисловість, а також харчова промисловість. Зростанню кількості  промислових підприємств сприяє до того ж відмінне транспортне сполучення.

Завдяки цьому вигідному місцю розташування, «Рьодль та Партнери» була однією з перших німецьких консалтингових фірм у Харкові та однією з перших німецьких аудиторських фірм в усій Україні.

Наші висококваліфіковані, багатомовні фахівці в Харкові, серед яких сертифіковані юристи, податкові консультанти, аудитори та бухгалтери, спираються в своїй роботі на знання українського законодавства, багатий міжнародний досвід та єдині корпоративні стандарти якості. Завдяки цьому наша мультидисциплінарна команда гарантує нашим клієнтам комплексну підтримку на українському ринку. Це дозволяє їм більш ефективно використовувати свій творчий потенціал, вивільнити ресурси і, таким чином, без втрат через долання труднощів вийти на український ринок.

НАШІ КОНТАКТИ

Contact Person Picture

Проф. д-р. Петер Бьомельбург

Дипломований підприємець, Аудитор, Податковий консультант

Управляючий партнер

+49 911 9193 2100

Надіслати запит

Contact Person Picture

Клаус Кесслер

Адвокат, Директор

Партнер

+49 899 2878 0702

Надіслати запит

Deutschland Weltweit Search Menu